12 648-56-37 ssp3@poczta.onet.pl

Osiągnięcia

Rok Szkolny 2014/2015

  1. Laureaci Konkursów Kuratoryjnych/Tematycznyc /Przedmiotowych:
    • Konrad Kaleta – laureat Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskieg…”
  1. Finaliści Konkursów Kuratoryjnych/Tematycznyc /Przedmiotowych:
    • Konstancja Piotrowska – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Julia Nosek – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Dominika Matuszyk – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Inez Przeniosło – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  1. Inne konkursy:
    • Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Baltie-2015, etap ogólnopolski: Adam Krupa – XVI miejsce
    • Kangur Matematyczny: Dominika Sokołowska, Adam Krupa, Jakub Kościelniak – wyróżnienia
  1. Najważniejsze osiągnięcia sportowe:
    • XVII Turniej Koszykówki Krakowskich Gimnazjów Niepublicznych:
      VIII miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Ewelina Tomczyk, Dominika Matuszyk, Konstancja Piotrowska, Julia Nosek, Maja Konarska, Aleksandra Kotuła, Inez Przeniosło, Dominika Sokołowska, Sabina Cichy, Róża Wiśniowska.
      II miejsce – drużyna chłopców w składzie: Kacper Wygaś, Aleksander Gorazda, Mateusz Kaliński, Michał Prucia, Kacper Surdziel, Konrad Kaleta, Oskar Cybula, Mikołaj Piętakiewicz, Bartłomiej Nędza, Mikołaj Liszka
    • XVII Zawody Sportowe Krakowskich Szkół Niepublicznych – Piłka nożna:
      IV miejsce – reprezentacja gimnazjum w składzie: Jakub Chowaniak, Ignacy Gawron, Kacper Wygaś, Oskar Cybula, Mateusz Kaliński, Michał Prucia, Bartłomiej Nędza, Mikołaj Liszka, Sebastian Maciaś.
  1. Najważniejsze osiągnięcia artystyczne:
    • XII Krakowski Konkurs Recytatorski:
      Natalia Pasińska – II miejsce
      Konstancja Piotrowska, Maciej Malik – wyróżnienia

Rok Szkolny 2013/2014

  1. Laureaci Konkursów Kuratoryjnych/Tematycznych/Przedmiotowych:
    • Julia Siekańska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Konrad Kaleta – laureat Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”
  1. Finaliści Konkursów Kuratoryjnych/Tematycznych/Przedmiotowych:
    • Julia Siekańska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
    • Aleksandra Franczyk – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Aleksandra Franczyk – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
    • Hubert Pelczarski – finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Hubert Pelczarski – finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
    • Inez Przeniosło – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Konstancja Piotrowska – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Dominika Sokołowska – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Adam Almert – finalista Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Błażej Dolicki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego „Taki to mroczny czas. 70 -lecie Powstania
      Warszawskiego”
  1. Inne konkursy:
    • V Małopolskie Mistrzostwa Łamigłówek Logicznych – II miejsce drużyna w składzie: Magdalena Cegielska, Aleksandra Franczyk, Anna Zaremba, Błażej Dolicki
  1. Najważniejsze osiągnięcia sportowe:
    • XVI Zawody Sportowe Krakowskich Szkół Niepublicznych w koszykówce: I miejsce drużyna chłopców w składzie: Oskar Cybula, Błażej Dolicki, Mateusz Kaliński, Jacek Kotuła, Bartosz Mazur, Jakub Mazurek, Maciej Morawiec, Tomasz Nędza, Hubert Pelczarski, Bartosz Horowitz
    • IV miejsce drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Cegielska, Julia Dukat, Katarzyna Jarzyńska, Aleksandra Kotuła, Dominika Matuszyk, Emilia Paleta, Konstancja Piotrowska, Inez Przeniosło, Ewelina Tomczyk, Róża Wiśniowska.
    • II miejsce – XIII Krakowski Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych.
    • XVI Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Szkół „INSPIRACJA” III miejsce drużyna w składzie: Błażej Dolicki, Tomasz Nędza, Jakub Mazurek, Maciej Morawiec, Hubert Pelczarski, Bartosz Horowitz, Jacek Kotuła, Bartosz Kasprzycki, Mateusz Kaliński, Michał Prucia.

Rok Szkolny 2012/2013

  1. Finaliści konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych
    • Błażej Dolicki – finalista Konkursu Języka Francuskiego
    • Aleksandra Kozioł – finalistka Konkursu Języka Angielskiego
    • Joanna Przeniosło – finalistka Konkursu Języka Francuskiego
    • Julia Siekańska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Monika Sokołowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego
  1. Najważniejsze osiągnięcia sportowe
    • Magdalena Cegielska – I miejsce w XV Zawodach Sportowych Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach 2013 (narty)
    • Sebastian Chwastek – III miejsce w XV Zawodach Sportowych Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach 2013
      (snowboard)
    • Olaf Dudzik – II miejsce w XV Zawodach Sportowych Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach 2013 (snowboard)
    • Jacek Kotuła – II miejsce w XV Zawodach Sportowych Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach 2013 (narty)
    • Aleksandra Kozioł – III miejsce w XV Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Niepublicznych (skok w dal)
    • Jakub Mazurek – III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach w Tenisie Stołowym
    • Patryk Myciński – III miejsce w XV Zawodach Sportowych Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach 2013 (snowboard)
    • Krystian Wielgus – III miejsce w XV Zawodach Sportowych Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach 2013 (narty)
    • Bartosz Wójcik – I miejsce w XV Zawodach Sportowych Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach 2013 (narty)
    • Anna Zaremba – II miejsce w XV Zawodach Sportowych Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach 2013 (narty)
    • Bartosz Zielonacki – I miejsce w XV Zawodach Sportowych Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach 2013 (snowboard)
    • Drużyna chłopców – III miejsce w XV Turnieju Sportowym Krakowskich Szkół Niepublicznych
    • Drużyna chłopców – III miejsce w XV Turnieju Piłki Nożnej Krakowskich Gimnazjów Niepublicznych
  1. Najważniejsze osiągnięcia artystyczne
    • Hanna Grabiec – I miejsce w Konkursie Poetyckim w języku francuskim „Jednego wiersza”;
    • Hanna Grabiec – III miejsce w X Krakowskim Konkursie Recytatorskim

Rok szkolny 2011/2012

  1. Finaliści konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych
    • Joanna Przeniosło – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Monika Sokołowska – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Aleksandra Stinia – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  1. Najważniejsze osiągnięcia sportowe
    • Drużyna gimnazjum – III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Narciarskich
      Kluszkowce 2012
  1. Inne konkursy
    • Hanna Grabiec – III miejsce w XI Krakowskim Konkursie Recytatorskim
    • Bartosz Zielonacki – II miejsce w XI Krakowskim Konkursie Recytatorskim

Rok szkolny 2010/2011

  1. Laureaci konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych
    • Anna Almert – laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Gabriela Pierzchała – laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  1. Finaliści konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych
    • Joanna Przeniosło – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
    • Tomasz Woźniak – finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  1. Najważniejsze osiągnięcia sportowe
    • Anna Almert – II miejsce w zawodach lekkoatletycznych (100 m)
    • Hanna Grabiec – II miejsce (50 m stylem klasycznym) – zawody pływackie III miejsce (50 m stylem zmiennym)
    • Sławomir Zdżyłowski – II miejsce w zawodach lekkoatletycznych (100 m)
  1. Najważniejsze osiągnięcia artystyczne
    • Gabriela Pierzchała – główna nagroda za rolę żeńską w spektaklu „Cimcirimci” w XVI Przeglądzie Teatrów Szkół Niepublicznych

Rok szkolny 2009/2010

  1. Laureaci konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych
    • Mikołaj Sacha- laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  1. Finaliści konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych
    • Karolina Łobos – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
    • Mikołaj Sacha – finalista Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
    • Katarzyna Siekańska – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Katarzyna Siekańska – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Katarzyna Siekańska – finalistka konkursu tematycznego „Losy bliskich i losy dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989″
  1. Najważniejsze osiągnięcia sportowe
    • Maciej Kostaś – III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Narciarskich Szkół Niepublicznych (snowboard)
    • Błażej Macheta – III miejsce w Zawodach Lekkoatletycznych Krakowskich Szkół Niepublicznych (100m)
    • Tomasz Woźniak – I miejsce w XXII Lidze Narciarskiej Dzieci i Młodzieży
    • Drużyna dziewcząt – II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Szkół Niepublicznych w Koszykówce
  1. Najważniejsze osiągnięcia artystyczne
    • Anna Almert – I miejsce w Małopolskim Konkursie Recytatorskim Poezji Francuskiej
    • Dominik Mazur i Maciej Szmigiel – główna nagroda za etiudę filmową pt. „Gdzie mieszka smok” w XV Przeglądzie Teatrów Szkół Niepublicznych