12 648-56-37 ssp3@poczta.onet.pl

Muffinka zdrowia dla Poli

Muffinka zdrowia dla Poli
8
kwietnia

Szanowni Państwo,
Chyba wszyscy lubimy jeść słodycze, ale wkrótce w naszej szkole nadarzy się okazja, aby dzięki pysznym przekąskom wspomóc bardzo ważny cel.
Uczniowie z klasy V wraz z Rodzicami postanowili zainaugurować w naszej szkole akcję „Muffinka zdrowia dla Poli”.  Chcielibyśmy aby cała społeczność szkolna włączyła się w akcję pomocy dla Poli Kowalskiej – uczennicy V klasy łódzkiej szkoły STO. Pola choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Potrzebuje bardzo drogiego leczenia, dlatego w dniach 9 i 10 kwietnia (tj. poniedziałek i wtorek) w czasie przerw śniadaniowych będzie można, na terenie „dużego” oraz „małego budynku”, zakupić upieczone przez naszych piątoklasistów muffinki.
Cena jednego smakołyku to 5 zł.
Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na subkonto Poli przy fundacji Kawałek nieba.
Więcej o sytuacji Poli można przeczytać tutaj:
Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji.