12 648-56-37 ssp3@poczta.onet.pl

Aktualności

19
grudnia

Jasełka Bożonarodzeniowe

Życząc całej społeczności i wszystkim sympatykom szkoły Wesołych Świąt i wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2019 r. zapraszamy do obejrzenia, filmu z Jasełek przygotowanych przez uczniów kl. III pod kierunkiem p. Macieja Cirina
25
listopada

Tydzień patriotyczny

Trzeci tydzień listopada w naszej szkole był Tygodniem Niepodległości. Cała społeczność szkolna świętowała setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj samodzielnego bytu państwowego. We wtorek 13 listopada odbył się konkurs historyczny oraz festiwal piosenek patriotycznych zaś pozostałe dni wypełniły próby do wieńczącego naszą imprezę Narodowego Czytania "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza. Całej społeczności szkolnej dziękujemy!
12
listopada

Ślubowanie klasy I

W tym roku ślubowanie pierwszoklasistów utrzymane było w krakowskim klimacie. Nasi najmłodsi uczniowie wykazali się dużą znajomością naszego miasta, zaś ich przewodnikami byli uczniowie z klasy VI. Dziękujemy!
28
października

Spotkanie z pisarką

W piątek 26 października klasy V i VI spotkały się panią Moniką Kowaleczko-Szumowską pisarką książek historycznych autorką m. in. "Galopu '44", książki której akcja dzieje się w czasie powstania warszawskiego. Autorka przybliżyła uczniom tematykę związaną z powstaniem warszawskim oraz opowiedziała o warsztacie pracy pisarza.