12 648-56-37 ssp3@poczta.onet.pl

Aktualności

25
listopada

Tydzień patriotyczny

Trzeci tydzień listopada w naszej szkole był Tygodniem Niepodległości. Cała społeczność szkolna świętowała setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj samodzielnego bytu państwowego. We wtorek 13 listopada odbył się konkurs historyczny oraz festiwal piosenek patriotycznych zaś pozostałe dni wypełniły próby do wieńczącego naszą imprezę Narodowego Czytania "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza. Całej społeczności szkolnej dziękujemy!
12
listopada

Ślubowanie klasy I

W tym roku ślubowanie pierwszoklasistów utrzymane było w krakowskim klimacie. Nasi najmłodsi uczniowie wykazali się dużą znajomością naszego miasta, zaś ich przewodnikami byli uczniowie z klasy VI. Dziękujemy!
28
października

Spotkanie z pisarką

W piątek 26 października klasy V i VI spotkały się panią Moniką Kowaleczko-Szumowską pisarką książek historycznych autorką m. in. "Galopu '44", książki której akcja dzieje się w czasie powstania warszawskiego. Autorka przybliżyła uczniom tematykę związaną z powstaniem warszawskim oraz opowiedziała o warsztacie pracy pisarza.
14
października

Sukcesy naszej uczennicy

W dniach 5-7.10.2018 na terenie WLKS Krakus odbyły się finały, cyklu zawodów w skokach przez przeszkody pod nazwą Małopolska Liga Jeździecka(MLJ). W MLJ mogą startować zawodnicy posiadających minimum III klasę sportową. Liga podzielona jest na 3 rundy: brązowa – 110/115cm srebrna – 120/125cm złota – 130/135cm W sezonie 2018 odbyło się 5 imprez kwalifikacyjnych oraz ...