12 648-56-37 ssp3@poczta.onet.pl

Osiągnięcia

 

Rok szkolny 2014/2015

I. Laureaci konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych

1. Paweł Białas – wojewódzki konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514”
2. Andrzej Danielak – Małopolski Konkurs Informatyczny
3. Mikołaj Gosztyła – Małopolski Konkurs Informatyczny, Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Baltie”
4. Jakub Kaźmierczyk – wojewódzki konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514”
5. Urszula Obirek – Małopolski Konkurs Informatyczny, Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Baltie”
6. Jakub Rozmarynowski – wojewódzki konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514”

II. Finaliści konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych

1. Andrzej Danielak – Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Baltie”
2. Maja Drząszcz – Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
3. Maciej Tatara – Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

III. Najważniejsze osiągnięcia sportowe

1. Jan Gach – III miejsce w biegu na 60 metrów w XVII Zawodach Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
2. Karolina Mazurek – II miejsce w skoku w dal i w biegu na 400 metrów w XVII Zawodach Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
3. Sonia Nocoń – II miejsce w biegu na 60 metrów w XVII Zawodach Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
4. Oliwia Tadla – III miejsce w skoku w dal i w biegu na 60 metrów w XVII Zawodach Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
5. sztafeta 4 x 100 metrów w składzie Jan Gach, Jakub Kaźmierczyk, Karolina Mazurek, Oliwia Tadla – III miejsce w XVII Zawodach Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
6. reprezentacja szkoły w halowej piłce nożnej – III miejsce w XVII Zawodach Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
7. reprezentacja szkoły w koszykówce – IV miejsce w XVII Zawodach Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
8. reprezentacja szkoły w piłce nożnej – II miejsce w XVII Zawodach Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
III miejsce w klasyfikacji generalnej w XVII Zawodach Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
9. reprezentacja szkoły w piłce nożnej – III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Klas I -III „Mlekołaki”

IV. Najważniejsze osiągnięcia plastyczne

1. Andrzej Sieroń – nagroda Prezesa Krajowej Rady Izby Architektów RP Wojciech Gęsiaka, architekta IARP w VII edycji konkursu „Dom i ogród moich marzeń”
2. Anna Horowitz – nagroda Prezesa Krajowej Rady Izby Architektów RP Wojciech Gęsiaka, architekta IARP w VII edycji konkursu „Dom i ogród moich marzeń”
3. Zuzanna Malinowska – nagroda Prodziekana Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Akademii Krakowskiej im. A.F. Modrzewskiego w VII edycji konkursu „Dom i ogród moich marzeń”
4. Wiktor Czernecki – nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – barwy radości”; nagroda w konkursie plastycznym „Dom i ogród moich marzeń” organizowanym między innymi przez krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich
5. Filip Denkiewicz – wyróżnienie specjalne w małopolskim konkursie plastycznym „Inspiracje”
6. Julia Gach – nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – barwy radości”
7. Piotr Jakimowicz – nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – barwy radości”
8. Paulina Jamroziewicz – wyróżnienie w XXIV Małopolskim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży „Triada”
9. Mikołaj Kaźmierczyk – nagroda w konkursie plastycznym „Dom i ogród moich marzeń” organizowanym między innymi przez krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich
10. Ignacy Korta – nagroda w konkursie plastycznym „Dom i ogród moich marzeń” organizowanym między innymi przez krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich
11. Ewa Lamik – wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – barwy radości”
12. Natalia Moskwa – nagroda w konkursie plastycznym „Dom i ogród moich marzeń” organizowanym między innymi przez krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich
13. Wiktoria Piątek – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Drugie życie rzeczy-gazeta”
14. Filip Piskorz – wyróżnienie specjalne w małopolskim konkursie plastycznym „Inspiracje”
15. Małgorzata Procka – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Drugie życie rzeczy-gazeta”
16. Albert Szymański – wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – barwy radości”
17. Oliwia Tadla – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Anioły i diabły – pojęcie zła”
18. Wiktoria Zięciak – wyróżnienie w XXIV Małopolskim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży „Triada”

V. Inne konkursy

1. Sabina Gryglewska – wyróżnienie w etapie rejonowym XII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego
2. Paulina Jamroziewicz – wyróżnienie w etapie rejonowym XII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego
3. Jakub Łukasiak – nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
4. Milena Karcz – III miejsce w kategorii uczniów klas VI w Międzyszkolnym Konkursie Języka Francuskiego „Mes rencontres avec le francais”
5. Ignacy Korta – nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
6. Kajetan Laskowski – laureat Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie „Krakus”
7. Urszula Obirek – laureatka Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur Matematyczny”, I miejsce w konkursie „Alfik Matematyczny”
8. Aleksandra Przeniosło – III miejsce w kategorii uczniów klas V w Międzyszkolnym Konkursie Języka Francuskiego „Mes rencontres avec le francais”, etap wojewódzki XXXIII Ogólnopolskiego Konkursu Poezji i Prozy Frankofońskiej
9. trzynastu uczniów zdobyło wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny”
10. dwudziestu uczniów zdobyło wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

VI Stypendyści

1. Mikołaj Gosztyła – stypendium Zarządu Głównego STO „STO-wskie Talenty”, stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe Małopolskiej Fundacji Stypendialnej „Sapere Auso” przy Sejmiku Województwa Małopolskiego
2. Urszula Obirek – stypendium Zarządu Głównego STO „STO-wskie Talenty”, stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe Małopolskiej Fundacji Stypendialnej „Sapere Auso” przy Sejmiku Województwa Małopolskiego
3. Oliwia Tadla – stypendium Zarządu Głównego STO „STO-wskie Talenty”

Rok szkolny 2013/2014

I. Laureaci Konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych

1. Mikołaj Gosztyła – laureat – Wojewódzki Konkurs Informatyczny
2. Urszula Obirek – laureatka – Wojewódzki Konkurs Informatyczny
3. Urszula Obirek – laureatka – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik Matematyczny

II.Finaliści Konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych

1.  Paweł Białas – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie Krakus
2. Mikołaj Gosztyła – II miejsce w kategorii B (klasy 4-6 szkoły podstawowej) w finale krajowym; udział w finale międzynarodowym – Międzynarodowy Konkurs Informatycznego BALTIE 2014
3. Jakub Kościelniak – Wojewódzki Konkurs Matematyczny
4. Adam Krupa – I miejsce w kategorii B (klasy 4-6 szkoły podstawowej) w finale krajowym; udział w finale międzynarodowym – Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BALTIE 2014
5. Adam Krupa – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie Krakus
6. Mikołaj Piętakiewicz – wojewódzki konkurs Wielcy Polacy – zasłużeni dla niepodległości Polski
7. Andrzej Sieroń – Międzyszkolnego Konkursu o Krakowie Krakusek

III. Najważniejsze osiągnięcia sportowe

1. Maja Jakubowska – II miejsce w kategorii narty – XVI Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów KLUSZKOWCE 2014
2. Jakub Kaźmierczyk – I miejsce w snowboardzie – XVI Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół  Podstawowych i Gimnazjów KLUSZKOWCE 2014
3. Wojciech Liberacki – III miejsce w snowboardzie – XVI Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów KLUSZKOWCE 2014
4. reprezentacja chłopców w koszykówce – II miejsce – XVI Zawody Sportowe Krakowskich Szkół Niepublicznych
5. reprezentacja w piłce nożnej – I miejsce – XVI Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych
6. Andrzej Sieroń – I miejsce w biegu na 160 metrów – Zawody Sportowe krakowskich Szkół Niepublicznych
7.  Szymon Mikoś – II miejsce w skoku w dal – Zawody Sportowe krakowskich Szkół Niepublicznych
8. Szymon Mikoś – III miejsce w biegu na 60 m – Zawody Sportowe krakowskich Szkół Niepublicznych
9. Karolina Mazurek – II miejsce w biegu na 60 m – Zawody Sportowe krakowskich Szkół Niepublicznych
10. Aleksandra Przeniosło – II miejsce w biegu na 400 m – Zawody Sportowe krakowskich Szkół Niepublicznych
11. Oliwia Tadla – III miejsce w biegu na 60 m – Zawody Sportowe krakowskich Szkół Niepublicznych

IV. Najważniejsze osiągnięcia artystyczne

1. Sonia Nocoń – nagroda w I kategorii wiekowej – II Ogólnopolskie Biennale Twórczości Fotograficznej i Plastycznej Skarby UNESCO w Europie w Zamościu
2. Matylda Pindel – II miejsce – X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Moja muzyka
3. Oliwia Tadla – II miejsce w kategorii dzieci do lat 9 – Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
World Heritage – A Youthful Vision 2013
4. Paulina Wygaś – II miejsce – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem Przedstaw swoje wyobrażenie „Lokomotywy” Juliana Tuwima, dołączając elementy współczesnego krajobrazu i postępu technicznego.

Rok szkolny 2012/2013

I. Laureaci konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych

1. Konrad Kaleta – Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej
2. Jacek Liberacki – Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej

II. Najważniejsze osiągnięcia sportowe

1. Oskar Cybula – III miejsce w kategorii chłopców w wieku 12 – 13 lat 25 m stylem motylkowym – zawody pływackie w ośrodku KSOS o puchar pływalni
2. Jakub Kaźmierczyk – II miejsce w snowboardzie – XV Zawody Sportowe Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach
3. Karolina Mazurek – II miejsce w skoku w dal – XV Zawody Lekkoatletyczne Krakowskich Szkół Niepublicznych
4. Szymon Mikoś – I miejsce w skoku w dal, III miejsce w biegu na 60 m – XV Zawody Lekkoatletyczne Krakowskich Szkół Niepublicznych
5.Karolina Schaeffer – II miejsce w skoku w dal – XV Zawody Lekkoatletyczne Krakowskich Szkół Niepublicznych
6. reprezentacja uczniów w koszykówce – złoty medal – XV Turniej Sportowy Krakowskich Szkół Niepublicznych

III. Najważniejsze osiągnięcia w konkursach artystycznych

1.Mikołaj Gosztyła – III miejsce – IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Dom Kultury w Radomsku – ilustracja do wiersza Małgorzaty Nawrockiej „Kura Portrecistka”
2. Milena Karcz – Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Word Heritage – a Youthful Vision 2012
3. Sonia Nocoń – I miejsce – konkurs na portret Królowej Elżbiety II
4. Agnieszka Wiecha – I miejsce – konkurs na portret Królowej Elżbiety II

IV. Inne konkursy

1. Weronika Jurczak – I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Anglosaskiej English Talent
2. Inez Przeniosło – I miejsce Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego Mes rencontres avec le francais
3. Karolina Schaeffer – III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Anglosaskiej English Talent
4. Agnieszka Wiecha – III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie Krakus

Rok szkolny 2011/2012

I Laureaci konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych:

1. Konrad Kaleta – konkurs Losy żołnierza polskiego

II. Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

1. reprezentacja szkolna w koszykówce – III miejsce – Krakowski Turniej Koszykówki dla Szkół Niepublicznych

III. Najważniejsze osiągnięcia artystyczne:

1.Zuzanna Wierzba – III miejsce – Międzynarodowy Konkurs World Heritage Pocztówka – Wizja Młodych

IV. Inne konkursy:

1. klasa II a – I miejsce w Konkursie Języka Angielskiego English Show w kategorii klas I- III
2. klasa III – II miejsce w Konkursie Języka Angielskiego English show kategorii klas I- III
3. klasa I oraz II b – III miejsce w Konkursie Języka Angielskiego „English show” kategorii klas I- III
4. klasa V – I miejsce w Konkursie Języka Angielskiego English show kategorii klas V-VI
5. klasa VI – II miejsce w Konkursie Języka Angielskiego English show kategorii klas V-VI
6. klasa IV – IIII miejsce w Konkursie Języka Angielskiego English show kategorii klas IV-VI
7. Inez Przeniosło – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Francuskiego Mes rencontres avec le francais
8. Paweł Białas – II miejsce w Konkursie Wiedzy o Krakowie Krakusek

Rok szkolny 2010/2011

I. Laureaci konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych

1. Błażej Dolicki – Losy żołnierza polskiego
2. Maciej Morawiec – Losy żołnierza polskiego

II. Finaliści konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych

1. Aleksandra Franczyk – III miejsce w etapie wojewódzkim – Konkurs Języka Niemieckiego Der, Die, Das
2. Bartłomiej Wiecha – Losy żołnierza polskiego

III. Najważniejsze osiągnięcia sportowe

1. Oskar Cybula – I miejsce na 100 m stylem zmiennym – zawody pływackie
2. Wojciech Liberacki – III miejsce w biegu na 60 m – lekkoatletyka
3. reprezentacja szkolna w koszykówce i piłce nożnej – I miejsce w koszykówce i piłce nożnej
4. reprezentacja szkolna w piłce nożnej – II miejsce w X Krakowskim Turnieju Piłki Nożnej Halowej Szkół Niepublicznych.
5. reprezentacja szkolna klas I-III w piłce nożnej – I miejsce w turnieju Mlekołaki
6. reprezentacja szkolna w koszykówce – I miejsce – Międzyszkolne Zawody Sportowe Krakowskich Szkół Niepublicznych
7. drużyna szkolna – sztafeta 4 x 100 m – III miejsce

IV. Najważniejsze osiągnięcia artystyczne

1. Anna Dobrowolska – Srebrny Medal – konkurs plastyczny Sztuka Dziecięca w Japonii
2. Zuzanna Grzesiak – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Korczak Znany i Nieznany
3. Jakub Rozmarynowski – III miejsce – Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Wizja Młodych 2011 na Słowacji
4. Bartłomiej Wiecha – główna nagroda za rolę męską w spektaklu „Cimcirymci” – XVI Przegląd Teatrów Szkół Niepublicznych

V. Inne konkursy

1. Mikołaj Gryzło – II miejsce – VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
2. Grzegorz Kolarzyk – III miejsce – VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
3. Maciej Morawiec – nagroda specjalna – VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
4. Aleksandra Rożek i Weronika Szurdak – I miejsce w kategorii szkoła podstawowa za film na Międzyszkolnym Przeglądzie Teatralnym

Rok szkolny 2009/2010

I. Finaliści konkursów kuratoryjnych/tematycznych/przedmiotowych
1. Aleksandra Kozioł – Konkurs Humanistyczny
2. Jan Liberacki – Konkurs Martematyczno-Przyrodniczy
3. Weronika Piórek – Konkurs Biblijny
4. Monika Sokołowska – Konkurs Humanistyczny

II. Najważniejsze osiągnięcia sportowe

1. Jacek Kotuła – III miejsce w stylu dowolnym – Krakowskie Zawody Sportowe Szkół Niepublicznych w Pływaniu
2. Aleksandra Kozioł – III miejsce – Zawody Lekkoatletyczne Krakowskich Szkół Niepublicznych
3. Paulina Kuklińska – mistrzyni Europy – VI Mistrzostwa Jiu-jitsu w Niemczech
4. Wojciech Liberacki – I miejsce – Zawody Lekkoatletyczne Krakowskich Szkół Niepublicznych
5. Patryk Myciński – III miejsce w snowboardzie – Międzyszkolne Zawody Zimowe Krakowskich Szkół Niepublicznych w Kluszkowcach
6. szkolna drużyna piłki nożnej – III miejsce – Krakowskie Zawody Szkół Niepublicznych

III. Najważniejsze osiągnięcia artystyczne

1. Bartosz Mazur – II miejsce – Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Wizja Młodych – Pocztówka z Kraju
2. Bartosz Zielonacki – główna nagroda za najlepszą kreację męską w spektaklu „Sen nocy letniej” – XV Przegląd Teatrów Szkół Niepublicznych

IV. Inne konkursy

1. Aleksandra Franczyk – I miejsce – Konkurs Językowy Łowcy Talentów (Sprachdoktor 2010); II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim
2. Mikołaj Gryzło – I miejsce – VII Krakowski Konkurs Recytatorski
3. Elżbieta Lorenz – III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Polska – rodzina, naród, tradycja, nasz dom ojczysty
4. Monika Sokołowska – I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Polska – rodzina, naród, tradycja, nasz dom ojczysty
5. Bartłomiej Talar – II miejsce – Konkurs Językowy Łowcy Talentów (Sprachdoktor 2010)