12 648-56-37 ssp3@poczta.onet.pl

Zajęcia pozalekcyjne

                                                                    ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W KL 1-3 W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
lekcja     godzina        poniedziałek              wtorek             środa             czwartek         piątek
l.7 13.35-14.20 koło taneczne kl. 1a,1b A. KWIATKOWSKA  pon.13.35-14.20 zabawy z j. angielskim kl. 2   P. MOSKWA czw.13.35-14.05 piłka nożna kl. 1a,1b A.ŻAK pt. 13.35-14.20gry i zabawy ruchowe kl. 1a, 1b   M. PAZDYKA pt. 13.35-14.20
l.8 14.25-15.10 koło cyrkowe  kl. 1-3 B. ŚMIAŁEK   pon.14.30-15.30 interaktywne kółko j. angielskiego kl.3 G. DOMAŃSKA-MIŚ wt.14.25-14.55koło programistyczne kl. 2, 3 /wymiennie/ T.KSIĄŻEK   wtorek 14.25-15.10 koło przyrodnicze kl. 1a,1b  A. ISKRA   środa 14.25-15.10 (wymiennie)koło przyrodnicze kl. 2, 3     A. ISKRA     środa 14.25-15.10 (wymiennie) koło plastyczne kl. 1-3 A. KWIATKOWSKA     czwartek14.25-15.10„Tropem dźwięków i rytmów”- muzykoterapia kl. 1-3 M.MAKAR czw.14:30 – 15:30 Wesoła matematyka” kl. 2,3 – W. KAPUSTKA piątek 14.25-15.10piłka nożna  kl.2,3   A. ŻAK    piątek 14.25-15.10
l.9 15.15-16.00 koło taneczne kl. 2, 3   A.KWIATKOWSKA    pon. 15.15-16.00 chór kl. 1-3 J. PIERZCHAŁA  wtorek 15.15-16.00 gry i zabawy ruchowe kl. 2, 3   M. PAZDYKA   środa 15.10-15.55JOGA kl.1-3  /zaj. dodatkowo płatne/    P. LICHWA    środa 15.15-16.00 zabawy z j.hiszpańskim kl. 1a,1b   – M. LUDWIG czwartek 15.10-15.55 ROBOTYKA  kl. 1-3 /zaj. dodatkowo płatne/ piątek, 15.30-17.00
l.10 16.00-16.45 zabawy z j. hiszpańskim  kl.2,3    M. LUDWIG   czwartek 16.00-16.45

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 KLASY 4-7

 Ip.  Nazwisko i imię      nauczyciela                          ZAJĘCIA POZALEKCYJNE  
1. Bobińska Magdalena – konsultacje/ korepetycje    kl. 4-6      poniedziałek 14.25-15.10
2.  Domalik Grażyna – Koło Miłośników Teatru
– koło olimpijskie   poniedziałek 16.00-16.45
– konsultacje/korepetycje    kl. 7.  wtorek 14.25-16.00
3.  Domańska-Miś Gabriela  – konsultacje/ korepetycje  czwartek 15.30-16.15
4.  Hedemann Anna  – koło olimpijskie
– koło j. francuskiego kl. 4-7 środa 14.35 – 15.10
– konsultacje/ korepetycje czwartek 14.25 – 15.10
5. Iskra Anna – koło przyrodnicze kl. 4-6 czwartek 14.25-15.10
– konsultacje/ korepetycje kl. 7 środa   15.15-16.00
– konsultacje/ korepetycje kl. 4-6 poniedziałek 14.25-15.10
6. Kapustka Wioletta – „Wesoła matematyka” kl. 4 czwartek 13.35-14.20
– konsultacje/korepetycje kl. 4a, 4b piątek 15.15-16.00
7. Książek Tomasz – koło historyczne kl.4-3 gimn. piątek 14.25-15.10
– koło informatyczno-robotyczne kl. 4-7    czwartek 15.15-16.00
– konsultacje/ korepetycje poniedziałek 14.25-16.00
8. Kwiatkowska Agnieszka – fakultet taneczny kl.4-6  poniedziałek 14.25-15.10
– fakultet taneczny kl.7 wtorek 15.15-16.00
– fakultet plastyczny kl. 4-7 czwartek 15.15-16.00
– zajęcia filmowe środa 15.15-16.00
9. Makar Maria  – „Tropem dźwięków i rytmów”- muzykoterapia kl. 6 wtorek 14:30 – 15:30 lub piątek 13:30 – 14:20
10. Malina Katarzyna  – teatralne koło j. niemieckiego piątek 13.35-14.20
– gry planszowe w j. niemieckim piątek 16.00-16.45
– konsultacje/ korepetycje piątek 7.10-7.55
 11.  Pasieczna Dorota – SKS kl. 4,5  środa 15.15-16.00
– SKS    kl. 6,7 wtorek 13.35-14.20, 14.25-15.10
12. Pudło Krzysztof -konsultacje/ korepetycje wtorek 15.15 – 16.00
13. Reiter Magdalena – koło olimpijskie /kl. 7 wtorek 15.15-16.00
– koło logiczno-olimpijskie/kl. 5,6/ czwartek 14.25-15.10
– gry planszowe czwartek 15.15-17.00
– konsultacje /kl. 5-7/ czwartek 7.15-8.00
14.  Rosińska-Moskwa Paulina – j. angielski po godzinach kl. 5,6   /1szy sem./ piątek 13.35-14.20
– konsultacje/ korepetycje środa 14.25-15.10 poniedziałek 13.35-14.20
15.  Sokołowska Magdalena – „Fit in Deutsch” kl. 5,6 czwartek 14.25-15.10
– „Fit in Deutsch” kl. 7 czwartek 15.15-16.00
– konsultacje/ korepetycje
16. Srebnicka-Mruk Urszula –koło olimpijskie
– konsultacje/ korepetycje piatek 13:35-14:25
17. Śmiałek Bartłomiej – koło cyrkowe/gra na instrumentach perkusyjnych/ zajęcia kreatywne (handmade)
18. Wszół Katarzyna – koło j. angielskiego /muzyczno-filmowe kl. 4a,4b piątek 13.35-14.20
– konsultacje/ korepetycje piątek 14.25-15.10
 19  Żak Anna -SKS piłka nożna  kl. 4,5/6,7 /wymiennie/ piątek 15.15-16.00
20. Ksiądz Kamil – koło biblijne
21. Cirin Maciej – fakultet teatralny 4-6 środa 14.30-16.25 (od stycznia)
– fakultet teatralny, kl.7 czwartek 15.45-17.35 (od stycznia)
22. Stanisław Srzednicki  -gra na instrumencie
23.  STRZELNICA opieka: B. Śmiałek