12 648-56-37 ssp3@poczta.onet.pl

Wielka Gala z okazji 25-lecia Szkoły

26
czerwca

25 i 26 VI 2014 r. odbyła się wielka gala z okazji 25 – lecia naszej szkoły. To przygotowywane z wielkim rozmachem przedsięwzięcie odbyło się w Teatrze Ludowym. Grupy taneczne naszych uczniów kierowanie przez panią Agnieszkę Kwiatkowską zaprezentowały układy choreograficzne, następnie odbył się spektakl “Powróćmy jak za dawnych lat… – wariacje baśniowe” w wykonaniu Teatru Prób Nauczycieli, Uczniów i Absolwentów Zespołu Szkół Społecznych nr 3 w reżyserii p. Macieja Cirina i pani Grażyny Domalik. W czwartek po przedstawieniu odbyło się również pożegnanie odchodzacych klas III gimnazjum. Cała impreza dostarczyła zarówno uczestnikom, jak i widzom wielu wrażeń oraz nie tylko artystycznych, ale i osobitych wzruszeń. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to niesamowite przedsięwzięcie.