12 648-56-37 ssp3@poczta.onet.pl

List do Ciebie

Chcesz, bo musisz czy musisz, bo chcesz???

Szanowny i Miły Kandydacie do Naszego Gimnazjum!!!

Czekamy na Ciebie 🙂 Oferujemy Ci nasze 25 –letnie doświadczenie! Kadrę przychylnych, wyrozumiałych, choć wymagających Nauczycieli! Obowiązek, który bywa niespodzianką!

Każdy przedmiot staje się wyzwaniem i przygodą intelektualną. Skracamy dystans do renomowanej szkoły średniej, która jest Twoim celem!

Kameralny budynek, miłe podwórko – boisko… Znamy Cię po imieniu i wiemy w jakim jesteś dziś nastroju… Dajemy Ci gwarancję , że jesteś dla nas Kimś, dla Kogo pracujemy!!! Tak, właśnie dla Ciebie, indywidualnie, choć w zespole!

Oferujemy Ci zwiększoną liczbę godzin języka polskiego, matematyki, języków obcych , wysoki poziom przedmiotów przyrodniczych i historii! Oferujemy pracownię informatyczną, udział w licznych zawodach sportowych oraz konkursach przedmiotowych i artystycznych. Zachęcamy do wyjazdów integracyjnych, naukowych, krajowych i zagranicznych przynajmniej dwa razy w roku! Proponujemy rozwój Twojej osobowości przez sztukę: recytację („Czytanie Narodowe”), udział w szkolnym, a przecież profesjonalnym teatrze i kabarecie, uczestnictwo w Gali na deskach prawdziwego teatru, bywanie na wieczornych spektaklach krakowskich scen oraz wyjazdy do stolicy, by śledzić kulturalne nowinki artystyczne. A także taniec, zajęcia plastyczne, chór. Oprócz tego turnieje koszykówki, lekkoatletyki, zawody narciarskie … kółka zainteresowań i zajęcia fakultatywne. Indywidualne spotkania korepetycyjne i takie, które rozszerzają talent szczególnie uzdolnionych.

Oferujemy Ci dobrze zdany egzamin gimnazjalny, poczucie bezpieczeństwa, ciężką pracę, zrozumienie bez rozpieszczania, wychowanie według tradycyjnych zasad, wartości i ideałów… Tolerancję, ale też zachętę do społecznego działania, altruizmu, aktywności na rzecz potrzebujących….

Czy to są slogany reklamowe? Mamy dowody na rzetelność powyższych danych! Potwierdzą to nasi Absolwenci, którzy żyją z nami w przyjaźni od lat…

Czekamy na Ciebie!
Ale każdy okres oczekiwania kiedyś się kończy…