12 648-56-37 533 440 270 ssp3@poczta.onet.pl
Sukces naszych uczniów w Odysei Umysłu – wspomóż wyjazd naszych Odyseuszy do USA!
6
kwiecień

Dwa  zespoły z naszej szkoły: jeden z klasy 6 w składzie: Tymon Obirek, Piotr Babicz, Szymon Sikora, Hanna Makowska, Anna Kądzielska Liwia Minkiewicz, Lena Janeczek oraz drugi z klas 5, w którym znaleźli się: Laura Miszczak, Julia Brachowska, Katarzyna Maksym, Maja Nieć, Magdalena Skorek, Anastazja Marcinkowska i Zuzanna Orłowska pod opieką pp. Doroty Siemianowskiej, Agnieszki Kwiatkowskiej, Moniki Hemon  i Valerii Voronko odniosły ogromny sukces w 32 Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu kwalifikując się do Finałów Światowych w USA! Warto również dodać, iż społeczność naszej szkoły otrzymała Nagrodę Omera za pomoc dla dzieci z Mariupola.

W krajowym finale wzięła udział również klasa 4, która zdobywała pierwsze szlify na odysejowych zawodach. Pod kierunkiem p. Stanisława Srzednickiego i p. Kamili Gandeckiej pracowała drużyna w składzie: Julia Janicka, Julia Szwiec, Lena Jakubiak, Dorota Wiejaczka, Wiktoria Jurkowska, Alicja Gryszówka i Szymon Mrozek.

Zapraszamy do wsparcia wyprawy naszych Odyseuszy do USA:

Można to zrobić za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/k9799b

Indywidualny nr konta zrzutki: 06 1750 1312 6887 3510 2131 0026