12 648-56-37 533 440 270 ssp3@poczta.onet.pl

Życzenia Samorządu Uczniowskiego Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 STO w Krakowie

Życzenia Samorządu Uczniowskiego Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 STO w Krakowie
13
październik

 

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Nauczycielom, Wychowawcom, Pedagogom, Pracownikom Oświaty serdeczne życzenia, wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

 

Panu Dyrektorowi,

Dziękujemy za bycie dla nas przykładem i inspiracją, sprawiając, że szkoła jest miejscem, w którym możemy się rozwijać oraz za trud i poświęcenie, wkładane w pracę na rzecz naszej szkoły.

 

Pani Dorocie Siemanowskiej,

Dziękujemy za niezmierzoną cierpliwość, troskliwość i zaangażowanie w kształtowanie naszych najmłodszych. Pani umiejętność tworzenia ciepłej atmosfery w klasie sprawia, że dzieci czują się tu jak w drugim domu. Pełni Pani ogromną rolę w ich rozwoju oraz w budowaniu fundamentów do przyszłej edukacji.

 

Panu Maciejowi Cirinowi

Dziękujemy za przekazywanie nam pańskiej artystycznej weny. Za wszystkie wystawione sztuki, szczególnie te galowe oraz za nasze słownictwo wzbogacone dzięki Panu.

 

Pani Dorocie Dronko-Górze

Dziękujemy, że możemy uczyć się pierwiastków i stanów skupienia, razem z Panią. Mamy nadzieję, że nasza relacja będzie jak miedź- ciągle stała, a żaden stworzony przez nas eksperyment nie wytworzy zbyt wielkiej reakcji chemicznej.

 

Pani Annie Hedemann

Merci, za naukę odmian czasowników i spędzone razem miłe lekcje. Z Panią lekcje języka francuskiego odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, a Pani pasja do języka zachęca do uczenia się go.

 

Pani Małgorzacie Jurek

Dziękujemy za zapoznanie z otaczającym nas światem biologii. Na lekcjach zawsze panuje przyjemna atmosfera, dzięki czemu lekcje nigdy nie są nudne. Tworząc “kostki” możemy, również rozwijać swoje artystyczne talenty.

Pani Karolinie Kantor

Dziękujemy, za pokazanie nam Dunajca na obozie i za to, że dzięki Pani wiemy, że Alpy nie są w Azji. Za opiekę na świetlicy i pokazanie nam na mapach polskiej okolicy. Atmosfera na lekcjach jest zawsze przyjemna, a czas na żarty zawsze się znajdzie.

 

 

Pani Anecie Kapale

Dziękujemy za Pani starania w ukazywaniu piękna i głębokiego znaczenia wiary. Sprawia Pani, że nasza szkoła staje się miejscem, w którym duchowość jest integralną częścią naszego rozwoju.

 

Pani Kindze Kaperze-Duniec

Dziękujemy za wszystkie chwile poświęcone najmłodszym uczniom na świetlicy, a także za wszystkie przyjazne i zabawne rozmowy. Jesteśmy pani wdzięczni za każde miło spędzone zastępstwo i udzieloną nam pomoc.

 

Panu Tomaszowi Książkowi 

Dziękujemy za to, że dzięki Panu wiemy kto był pierwszym królem Polski oraz, że możemy zrobić własną stronę internetową. Na szczęście pańskie poczucie humoru nie zawiesza się jak strony internetowe, więc z Panem zawsze jest czas na chwilę śmiechu.

 

Pani Agnieszce Kwiatkowskiej

Dziękujemy za wspaniałe lekcje, na których z Pani pomocą możemy rozwijać nasze zdolności artystyczne. Doceniamy, że na lekcjach plastyki i techniki nie musieliśmy myśleć szablonowo oraz cenimy cierpliwość poświęconą nam wszystkich wyjazdach szkolnych.

 

Pani Magdalenie Ludwig

Dziękujemy za wszystkie rozmowy i udzielenie nam pomocy, gdy tylko jest potrzebna. Jesteśmy wdzięczni za poświęcenie oraz za umożliwienie nam zrozumienia ludzkich emocji oraz psychiki.

 

Pani Dorocie Pasiecznej

Dziękujemy za wytłumaczenie nam zasad koszykówki oraz pomoc w zachowaniu naszej dobrej kondycji. Dzięki Pani jesteśmy w stanie poprawnie rozegrać mecz piłki nożnej, siatkówki a nawet hokeja.

 

Pani Jolancie Pierzchale

Dziękujemy za cierpliwość przy wychowaniu najmłodszych uczniów. Za nauczenie literek, cyferek, sylab i tabliczki mnożenia oraz za czułość, którą Pani zawsze nas obdarza.

 

Pani Iwonie Czai

Dziękujemy za wprowadzenie najmłodszych w świat nauki oraz pomoc w poznawaniu alfabetu czy tabliczki mnożenia. Jesteśmy wdzięczni za cierpliwość i sprawienie, że pierwsze trzy lata szkoły są miłe i bezstresowe.

 

Panu Krzysztofowi Pudło

Dziękujemy za wkład we wszystkie lekcje fizyki oraz za pana poczucie humoru. Cenimy pańską cierpliwość i mamy nadzieję, że ziemska grawitacja utrzyma Pana z nami na długi czas.

 

Pani Magdalenie Reiter

Dziękujemy za przyswajanie nam matematycznych definicji i twierdzeń. Za trzykrotne wytłumaczenie jeżeli tego potrzebujemy oraz za piąteczki, które dostajemy za poprawnie zrobione przykłady.

 

Pani Sabinie Janas

Dziękujemy za ogromny wkład w nasz rozwój matematyczny oraz za umiejętność tłumaczenia trudnych zagadnień. Pani sprawia, że matematyka staje się zrozumiała i ciekawa.

 

Pani Paulinie Rosińskiej- Moskwie

Dziękujemy za naukę nas języka angielskiego i za przyjemnie spędzony czas na lekcjach. Za gry po angielsku, które umilają naukę. Doceniamy cierpliwość i pomoc, którą darzy nas Pani na wycieczkach.

 

Pani Magdalenie Sokołowskiej

Dziękujemy za przedstawienia i wytłumaczenie nam niemieckich czasowników modalnych i nauczenie nas jak zapytać kogoś o pogodę. Dzięki Pani umiemy poprawnie wymawiać umlauty, a na lekcjach zawsze jest miła atmosfera.

 

Panu Stanisławowi Srzednickiemu

Dziękujemy za zapoznanie nas ze wszystkimi wybitnymi kompozytorami, którzy niestety umiejętnościami nigdy Panu nie dorównają. Doceniamy Pański wkład w wydarzenia szkolne takie jak Święto Niepodległości, na które z pańską pomocą uczymy się pieśni patriotycznych.

Pani Katarzynie Wszół

Dziękujemy za zapoznanie nas z językiem angielskim i za wszystkie miło spędzone lekcje, a dzięki Pani uczenie się języka obcego jest łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

Pani Magdalenie Zaporowskiej

Dziękujemy za oddanie naszemu ojczystemu językowi oraz za wszystkie lekcje poświęcone hipotezie “ Co autor miał na myśli?”. Dzięki Pani jesteśmy w stanie w wypowiedziach nie wykorzystywać dużej ilości kolokwializmów, a na lekcjach zawsze była szansa na śmiech i radość.

Pani Annie Żak, 

Dziękujemy za zapoznanie się ze światem sportu i za zagwarantowania nam ruchu od najmłodszych lat. Doceniamy Pani wkład we wszystkie wyjazdy na zawody oraz na halę sportową ze starszymi uczniami.

 

Pani Natalii Jastrzębskiej

Dziękujemy za wsparcie, na które zawsze można liczyć z Pani strony. Za pomoc w zorganizowaniu kiermaszy szkolnych. Zastępstwa z Panią są samą przyjemnością, a dla samorządu uczniowskiego jest pani prawą ręką.

 

Pani Aleksandrze Sękowskiej

Dziękujemy za zaangażowanie we wszystkie inicjatywy i wydarzenia, które tworzą wyjątkową atmosferę w naszej szkole.

 

Pani Monice Mołek

Dziękujemy za zaangażowanie jakie Pani wkłada w każdą lekcję języka angielskiego. Dzięki Pani możemy bez problemu odmieniać czasowniki oraz najrozmaitsze słówka.

 

Pani Magdalenie Bobińskiej

Dziękujemy za całą pracę i zaangażowanie, które wkłada Pani w nauczanie języka polskiego. Inspiracje sprawiają, że każda lekcja staje się fascynującą podróżą w świat literatury i języka ojczystego.

 

Pani Gabrieli Domańskiej- Miś,

Dziękujemy za całą pracę, którą Pani wkłada w nauczanie nas. Z okazji Dnia Nauczyciela, składamy  serdeczne życzenia: Dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy,
sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.

 

Pani Urszuli Srebnickiej-Mruk

Dziękujemy za poświęcony czas na nauczanie nas języka angielskiego. Mamy nadzieję, że nasze lekcje z Panią zawsze będą równie uczące jak i  przyjazne oraz miłe.

 

Pani Reginie Choróbskiej

Dziękujemy za Pani wspaniałe poczucie humoru i kreatywne podejście do nauczania. Niezwykłe pomysły sprawiają, że każda lekcja staje się nie tylko źródłem wiedzy, ale także radosną przygodą dla nas. Pani umiejętność sprawiania, że nauka jest przyjemnością, ma ogromne znaczenie w naszym rozwoju.

 

Paniom z Sekretariatu

Dziękujemy za udzielanie pomocy uczniom oraz nauczycielom. Za podbijanie legitymacji na czas oraz za wsparcie w rozmienianiu pieniędzy na wycieczki lub słodkie przekąski   z automatu.

 

 

Dziękujemy Paniom Powierzchni Płaskich

Jesteście niewidocznymi bohaterkami, które sprawiają, że nasza szkoła lśni czystością. Dziękujemy za staranność i poświęcenie, które sprawiają, że każdy krok w naszej szkole jest krokiem w czystość i porządek.

 

Panu Konserwatorowi

Pańska praca jest niezwykle ważna i doceniana. Dziękujemy za to, że sprawia Pan, że nasza szkoła nie rozpada się na kawałki.

 

Życzy

Samorząd Uczniowski