12 648-56-37 ssp3@poczta.onet.pl

Zajęcia pozalekcyjne

 

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W KL. I – III  W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Zajęcia Termin
1. M. MOŁEK Kółko j. angielskiego kl. 2 Poniedziałek – godz. 15:10 – 15:40
2. M. MOŁEK Kółko j. angielskiego kl. 3 Poniedziałek – godz. 13:40 – 14:10
3. M. MOŁEK Kółko j. angielskiego kl. 1

 (w drugim semestrze)    

Piątek – godz. 13:35 – 14:20
4. J. PITORAK Koło przyrodnicze kl. 1a+1b Piątek – godz. 14:25 – 15:10

/raz na dwa tygodnie/

5. J. PITORAK Koło przyrodnicze kl. 2+3
6. A. KOŃCZAK Koło matematyczne kl. 3 Poniedziałek – godz. 13:35 – 14:05
7. T. KSIĄŻEK „Młodzi programiści

kl. 2, 3     (wymiennie kl. 2/3)

Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10
8. A. KWIATKOWSKA Koło taneczne kl. 1a+1b Czwartek – godz. 13:35 – 14:20
9. A. KWIATKOWSKA Koło taneczne kl. 2 + 3 Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10
10. A. KWIATKOWSKA Koło plastyczne kl. 1a + 1b Czwartek – godz. 14:25 – 15:10
11. A. KWIATKOWSKA Koło plastyczne kl. 2 + 3 Wtorek – godz. 14:25 – 15:10
12. M. SOKOŁOWSKA Zabawy z j. niemieckim   kl. 3
13. A. ŻAK Mini piłka nożna

kl.  1a, 1b/2,3

(wymiennie klasy)

Piątek – godz. 15:15 – 16:00

W przypadku dużej ilość zapisanych dzieci, grupy zostaną podzielone/ wymienność grupy może ulec zmianie

14. A. ŻAK Gry i zabawy ruchowe

kl. 1a, 1b/2, 3

(wymiennie klasy)

Piątek – godz. 14:25 – 15:10

W przypadku dużej ilość zapisanych dzieci, grupy zostaną podzielone/ wymienność grupy może ulec zmianie

15. H. POPIOŁEK SZACHY kl. 1a, 1b Środa – godz. 14:30 – 15:10
16. H. POPIOŁEK SZACHY kl. 2, 3 Środa – godz. 15:15 – 16:00
17. ROBOTOWO ROBOTYKA  kl. 1-3

/zaj. dodatkowo płatne/

Czwartek – godz. 15:15 – 16:45

Pierwsze zajęcia 17.09

18. P. LICHWA JOGA kl. 1-3

/zaj. dodatkowo płatne/      

Piątek,14.30-15.15

Pierwsze zajęcia 18.09

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W KL. IV  W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

lp. Imię i nazwisko nauczyciela Zajęcia pozalekcyjne Termin zajęć
1. Bobińska Magdalena  Koło kulturoznawcze     wyjście raz w miesiącu
2. Cirin Maciej

 

 fakultet  teatralny

grupa A (klasy IV –VI)

  środa – godz. 14:30 – 16:25

 

3. Domalik Grażyna  Konsultacje/korepetycje–kl. IVa, IV b   Czwartek – godz. 13:35 – 14:20/co dwa tygodnie/
4. Domańska-Miś Gabriela   Konsultacje/ korepetycje  Koło języka angielskiego – kl. IV – V  Środa – godz. 7:15 – 7:55

Wtorek – godz. 13:35 – 14:20

5. Hedemann Anna  Konsultacje/ korepetycje

Zajęcia wyrównawcze

 Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10

Środa – godz. 15:15 – 16:00

6. Książek Tomasz  Konsultacje/ korepetycje

Koło informatyczne kl. 4 -6

Koło historyczne  kl. 4-6

 czwartek  14.25

poniedziałek – godz. 15:10 – 15:55

Wtorek – godz. 14:25 – 15:10

 

7. Kwiatkowska Agnieszka  Fakultet plastyczny

Fakultet taneczny – kl. IV – VI

Wtorek – godz. 15:15 – 16:00

Poniedziałek – godz. 15:15 – 16:00

8. Pasieczna Dorota SKS  kl. 4 – 6 Wtorek – godz. 15:15  -16:00
9. Pitorak Jędrzej Konsultacje/ korepetycje Piątek – godz. 15:15 – 16:00 /co dwa tygodnie/
10. Pudło Krzysztof/ Pitorak Jędrzej Koło przyrodnicze w języku angielskim Piątek – godz. 14:25 – 15:10
11. Reiter Magdalena  Konsultacje/ korepetycje

Gry logiczno-planszowe kl. IVa, IVb

 Środa – godz. 15:15 – 16:00

Środa – godz. 14:25 – 15:10

12. Rosińska – Moskwa Paulina  Konsultacje/ korepetycje – kl. IV – VI Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10

 

13. Sokołowska Magdalena  Konsultacje/korepetycje

Koło j. niemieckiego

 Środa – godz. 15:10 – 16:00

·

14. Wszół Katarzyna Konsultacje/ korepetycje

Koło języka angielskiego

·

·

15. Żak Anna SKS  piłka nożna kl. IV-VI ·

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W KL. V  W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

lp. Imię i nazwisko nauczyciela Zajęcia pozalekcyjne Termin zajęć
1. Bobińska Magdalena   Konsultacje/korepetycje – kl. V – VII

 

Koło twórczego pisania

Koło kulturoznawcze

  Poniedziałek – godz. 15:15 – 16:00/co dwa tygodnie/

Środa – godz. 15:15 – 16:00

Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10

wyjście raz w miesiącu

2. Cirin Maciej

 

  fakultet  teatralny

grupa A (klasy IV –VI)

  środa – godz. 14:30 – 16:25
3. Domańska-Miś Gabriela  Konsultacje/ korepetycje

Koło języka angielskiego – kl. IV – V

Środa – godz. 7:15 – 7:55

Wtorek – godz. 13:35 – 14:20

4. Hedemann Anna  Konsultacje/ korepetycje

 

 Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10
5. Kończak Agnieszka Konsultacje/ korepetycje

Koło matematyczne

   czwartek – godz. 15:15 – 16:00

środa – godz. 15:15 – 16:00

6. Książek Tomasz  Konsultacje/ korepetycje

Koło informatyczne kl. IV – VI

Koło historyczne  kl. IV – VI

Czwartek 14.25

Poniedziałek – godz. 15:10 – 15:55

Wtorek – godz. 14:25 – 15:10

7. Kwiatkowska Agnieszka  Fakultet plastyczny

Fakultet taneczny – kl. IV – VI

Odyseja umysłu  kl. V

 

 Wtorek – godz. 15:15 – 16:00

Poniedziałek – godz. 15:15 – 16:00

Czwartek – godz. 15:15 – 16:45

 

8. Pasieczna Dorota  SKS  kl. 4 – 6 Wtorek – godz. 15:15  -16:00

 

9. Pitorak Jędrzej Konsultacje/ korepetycje Piątek – godz. 15:15 – 16:00 /co dwa tygodnie/
10. Pudło Krzysztof/ Pitorak Jędrzej  Koło przyrodnicze w języku angielskim Piątek – godz. 14:25 – 15:10
11. Rosińska – Moskwa Paulina konsultacje/ korepetycje – kl. IV – VI

 

Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10

 

12. Siemianowska Dorota Odyseja Umysłu   kl. V

 

Czwartek – godz. 15:15 – 16:45
13. Sokołowska Magdalena Konsultacje/korepetycje

Koło j. niemieckiego

Środa – godz. 15:10 – 16:00

·

14. Żak Anna SKS  piłka nożna kl. IV-VI ·

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W KL. VI  W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

lp. Imię i nazwisko nauczyciela Zajęcia pozalekcyjne Termin zajęć
1. Bobińska Magdalena Konsultacje/korepetycje

 

Koło twórczego pisaniaKoło olimpijskie /co dwa tygodnie/

Koło kulturoznawcze

 Poniedziałek – godz. 15:15 – 16:00/co dwa tygodnie/

Środa – godz. 15:15 – 16:00

Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10

Środa – godz. 16:00

wyjście raz w miesiącu

2. Cirin Maciej

 

fakultet  teatralny

grupa A (klasy IV –VI)

środa – godz. 14:30 – 16:25

 

3. Domańska-Miś Gabriela Konsultacje/ korepetycje  Środa – godz. 7:15 – 7:55
4. Hedemann Anna  Konsultacje/ korepetycje

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10

Środa – godz. 15:15 – 16:00

5. Książek Tomasz Konsultacje/ korepetycjeKoło informatyczne kl. 4 -6

Koło historyczne  kl. 4-6

 

Czwartek 14.25

Poniedziałek – godz. 15:10 – 15:55

Wtorek – godz. 14:25 – 15:10

 

6. Kwiatkowska Agnieszka Fakultet plastyczny

Fakultet taneczny – kl. VII – VIII

 

Wtorek – godz. 15:15 – 16:00

Poniedziałek – godz. 16:00 – 16:45

 

7. Pasieczna Dorota SKS  kl. 4 – 6

 

Wtorek – godz. 15:15  -16:00

 

8. Pitorak Jędrzej  Konsultacje/ korepetycje  Piątek – godz. 15:15 – 16:00 /co dwa tygodnie/
9. Pudło Krzysztof/ Pitorak Jędrzej  Koło przyrodnicze w języku angielskim Piątek – godz. 14:25 – 15:10
10. Reiter Magdalena  konsultacje/ korepetycje

Koło olimpijskie

Środa – godz. 15:15 – 16:00

Czwartek – godz. 15:10 – 16:00

 

11. Rosińska – Moskwa Paulina konsultacje/ korepetycje – kl. IV – VI

 

Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10

 

12. Sokołowska Magdalena  Konsultacje/korepetycje

Koło j. niemieckiego

 

Środa – godz. 15:10 – 16:00

·

 

13. Wszół Katarzyna  konsultacje/ korepetycje

Koło języka angielskiego

Board Games – kl. VI

·

·

·

14. Żak Anna SKS  piłka nożna kl. IV-VI ·

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W KL. VII – VIII  W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

lp. Imię i nazwisko nauczyciela Zajęcia pozalekcyjne Termin zajęć
1. Bobińska Magdalena  Konsultacje/korepetycje VII

 

 

Koło twórczego pisania

Koło olimpijskie /co dwa tygodnie/

Koło kulturoznawcze

Poniedziałek – godz. 15:15 – 16:00/co dwa tygodnie/

Środa – godz. 15:15 – 16:00

Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10

Środa – godz. 16:00

wyjście raz w miesiącu

2. Cirin Maciej

 

fakultet  teatralny

grupa B (klasa VII – VIII)

czwartek – godz. 14:30 – 16:25

 

3. Domalik Grażyna Konsultacje/korepetycje – kl. VIII

Koło olimpijskie

 

Gazetka

 Środa – godz. 16:00 – 17:00 /co dwa tygodnie/

Środa – godz. 16:00 – 17:00/co dwa tygodnie/

Czwartek – godz. 17:30 /on-line/

4. Hedemann Anna Konsultacje/ korepetycje

Koło j. francuskiego kl. 7, 8

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek – godz. 14:25 – 15:10

Poniedziałek – godz. 13:35 – 14:20

Środa – godz. 15:15 – 16:00

5. Kończak Agnieszka Konsultacje/ korepetycje kl. VII

Koło olimpijskie

Czwartek – godz. 15:15 – 16:00

poniedziałek – godz. 15:10 – 16:00

6. Książek Tomasz  Konsultacje/ korepetycje

Koło informatyczne kl. 7 – 8

Koło historyczne  kl. 7-8

 Czwartek 14.25

Czwartek – godz. 15:15 – 16:00

Wtorek – godz. 13:25 – 14:20

7. Kwiatkowska Agnieszka  Fakultet plastyczny

Fakultet taneczny – kl. VII – VIII

Odyseja umysłu  kl. VII

Wtorek – godz. 15:15 – 16:00

Poniedziałek – godz. 16:00 – 16:45

Piątek – godz. 15:15 – 16:45

8. Pasieczna Dorota SKS  kl. 7 – 8 Czwartek – godz. 15:15 – 16:00
9. Pitorak Jędrzej Konsultacje/ korepetycje Piątek – godz. 15:15 – 16:00 /co dwa tygodnie/
10. Pudło Krzysztof  Konsultacje/ korepetycje

Koło olimpijskie

Piątek – godz. 15:15 – 16:00 /co dwa tygodnie/

Piątek – godz. 14:25 – 15:10 /co dwa tygodnie/

11. Reiter Magdalena konsultacje/ korepetycje

Koło olimpijskie

Środa – godz. 15:15 – 16:00

Czwartek – godz. 15:10 – 16:00

12. Rosińska – Moskwa Paulina  konsultacje/ korepetycje – kl. VIII

Koło olimpijskie – kl. VII – VIII

 

Wtorek – godz. 7:30 – 8:00

Czwartek – godz. 15:15 – 16:00

13. Siemianowska Dorota Odyseja Umysłu   kl. VII Piątek – godz. 15:15 – 16:45
14. Sokołowska Magdalena Konsultacje/korepetycje

Koło j. niemieckiego

Koło olimpijskie

Środa – godz. 15:10 – 16:00

·

·

15. Wszół Katarzyna  konsultacje/ korepetycje

Koło języka angielskieg

·

·

·