12 648-56-37 ssp3@poczta.onet.pl

Wspaniały występ naszych uczniów w etapie krajowym konkursu Baltie 2016

Wspaniały występ naszych uczniów w etapie krajowym konkursu Baltie 2016
15
Maj

Z ogromną dumą i przyjemnością informujemy, iż nasza uczennica Urszula Obirek z klasy VIb zajęła pierwsze miejsce w etapie krajowym Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2016. Ula okazała się najlepsza w naszym kraju wyprzedzając ponad 200 zawodników z całej Polski, którzy przebrnęli przez sito eliminacji niższych szczebli. Bardzo wysokie piąte miejsce w kraju, które zapewniło kwalifikację do etapu międzynarodowego, zdobył Mikołaj Gosztyła z tej samej klasy. Na uwagę zasługują również wysokie pozycje Andrzeja Danielaka (20 miejsce) i Michała Bartuli (44) również z klasy VIb.
Wszystkim zawodnikom uczestniczącym w etapie krajowym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.